Bilkent Oto Kurtarma

7/24 Himetinizdeyiz


Bilkent Oto Kurtarma
Ankara,n
ın her bölgesine hizmet vermekteyiz Bilkent Oto Kurtarma olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantisiyle deneyimli kadromuzla 7/24 gün kesintisiz hizmet vermekteyiz. Araçınız arza açtığına sadece size bir telefon kadar yakınız aradığınızda güler yüzlü personelimiz ile en kısa süre icinde hemen yanınızdayız . Size en yakın Bilkent Oto Kurtarma firmasına ayit olan aracımızı yönlendiriyoruz araclarımız en kısa süre içinde yanınızda olur .

Bilkent Oto Kurtarma
Bilkent Oto Çekici 13 senelik büyük bir firmadır tercübe kalite ve sınırsız hizmet sadece bizdedir . 
Bilkent Oto Çekici
 ekimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle hizmet sunmaktadır ve sizlere yardımcı olabilmek için yol yardım akü takfiyesı gibi hizmetleri de vermektedir. Bizi Arayınız!

Bilkent Oto Kurtarma
Bilkent Oto Kurtarıcı ankara firmasıdır ankaranın bütün ilçe ve semtlerinede hizmet vermektedir şehirler arası hizmetide mevcuttur. Müşteri araçlarına hitaben her türlü araçları mevcuttur Sizlere kaliteli ve rahat bir hizmet sunmak için elinden gelen bütün imkanları siz değerli müşterilerine  sunmaktadır

Bilkent Oto Kurtarma
Bilkent yol yardım
 sizlere 7/24 oto kurtarma hizmeti vermektedir. Tercübeli profosyenel genç ekibimizle müşterilerine hizmet vermektedir.Ekibimizin müşteri memnuniyeti herzaman ön pilanda olmasına özen göstrmektedir. Taşıma kaskolu araçlarımızla ekibimiz ve müşteri araçlarını güvencemiz altında tutmaktayız Bilkent yol yardım.

Bilkent Oto Kurtarma
Bilkent Çekici müşteri memnuniyeti ni her zaman ön pilanda tutarak müşteri kazanmaya devam etmektedir ilkelerini her zaman korumuş tur prensip ve kural içinde hareket etmektedir iş güvenliğine önem vererek kaliteyi artırmaktadır.
  • Bilkent Oto Kurtarma
0532 497 23 43

7/24 Whatsapp
İletişim Hattı