Altındağ Oto Kurtarma

7/24 Himetinizdeyiz


Altındağ Oto Kurtarma
Ankara'nın her bölgesine hizmet vermekteyiz Altındağ Oto Kurtarma olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantisiyle deneyimli kadromuzla 7/24 gün kesintisiz hizmet vermekteyiz. Araçınız arza açtığına sadece size bir telefon kadar yakınız aradığınızda güler yüzlü personelimiz ile en kısa süre icinde hemen yanınızdayız . Size en yakın Altındağ Oto Kurtarma firmasına ayit olan aracımızı yönlendiriyoruz araclarımız en kısa süre içinde yanınızda olur.

Altındağ Oto Çekici
Altındağ Oto Çekici 13 senelik büyük bir firmadır tercübe kalite ve sınırsız hizmet sadece bizdedir . Altındağ Oto Çekici ekimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle hizmet sunmaktadır ve sizlere yardımcı olabilmek için yol yardım akü takfiyesı gibi hizmetleri de vermektedir. Bizi Arayınız!

Altındağ Oto Kurtarıcı
Altındağ Oto Kurtarıcı ankara firmasıdır ankaranın bütün ilçe ve semtlerinede hizmet vermektedir şehirler arası hizmetide mevcuttur. Müşteri araçlarına hitaben her türlü araçları mevcuttur Sizlere kaliteli ve rahat bir hizmet sunmak için elinden gelen bütün imkanları siz değerli müşterilerine  sunmaktarır.

Altındağ Yol Yardım
Altındağ yol yardım sizlere 7/24 oto kurtarma hizmeti vermektedir. Tercübeli profosyenel genç ekibimizle müşterilerine hizmet vermektedir.Ekibimizin müşteri memnuniyeti herzaman ön pilanda olmasına özen göstrmektedir. Taşıma kaskolu araçlarımızla ekibimiz ve müşteri araçlarını güvencemiz altında tutmaktayız Altındağ yol yardım.

Altındağ Çekici
Altındağ Çekici müşteri memnuniyeti ni her zaman ön pilanda tutarak müşteri kazanmaya devam etmektedir ilkelerini her zaman korumuş tur prensip ve kural içinde hareket etmektedir iş güvenliğine önem vererek kaliteyi artırmaktadır.
  • Altındağ Oto Kurtarma
0532 497 23 43

7/24 Whatsapp
İletişim Hattı