Foklif Oto Kurtarma
Ankara'ın her bölgesine hizmet vermekteyiz Foklif Oto Kurtarma olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantisiyle deneyimli kadromuzla 7/24 gün kesintisiz hizmet vermekteyiz. Araçınız arza açtığına sadece size bir telefon kadar yakınız aradığınızda güler yüzlü personelimiz ile en kısa süre icinde hemen yanınızdayız . Size en yakın Foklif Oto Kurtarma firmasına ayit olan aracımızı yönlendiriyoruz araclarımız en kısa süre içinde yanınızda olur .

Foklif Oto Kurtarma
Foklif Oto Çekici 13 senelik büyük bir firmadır tercübe kalite ve sınırsız hizmet sadece bizdedir.
Foklif Oto Çekici ekimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle hizmet sunmaktadır ve sizlere yardımcı olabilmek için yol yardım akü takviyesı gibi hizmetleri de vermektedir. Bizi Arayınız!

Foklif Oto Kurtarma
Foklif Oto Kurtarıcı ankara firmasıdır ankaranın bütün ilçe ve semtlerinede hizmet vermektedir şehirler arası hizmetide mevcuttur. Müşteri araçlarına hitaben her türlü araçları mevcuttur Sizlere kaliteli ve rahat bir hizmet sunmak için elinden gelen bütün imkanları siz değerli müşterilerine  sunmaktadır.

Foklif Oto Kurtarma
Foklif Çekici müşteri memnuniyeti ni her zaman ön pilanda tutarak müşteri kazanmaya devam etmektedir ilkelerini her zaman korumuş tur prensip ve kural içinde hareket etmektedir iş güvenliğine önem vererek kaliteyi artırmaktadır.
  • İş Makinası Taşıma Hizmeti
0532 497 23 43

7/24 Whatsapp
İletişim Hattı